Imatges‎ > ‎

Curs 2018-19


Via verda (Orpesa): fi de curs




Graduació ESO 2019


Premis FLIP'19



Intercanvi amb Évian: 
Visita de l'alumnat francés



Visita a Fràter: 
4ESO (Dep. Religió)



Art de Prop: Sweet Potatoes



FCT Erasmus+ (Irlanda, Malta): CFM



Ludi Saguntini MMXIX





Art de Prop: Conservatori Professional Municipal de Dansa de Riba-Roja de Túria



Saló del còmic (Barcelona): 
3r, 4t, Batxillerat (Dep. EPVA)


Mascletà Festes Magdalena (Castelló): 
3PMAR (Dep. Tecnologia)


Convivència Erasmus+ (Elx): CFM

Patis actius



Teatre "El lazarillo de Tormes": 
3ESO (Dep. Castellà)


Trobada amb Montxo Armendáriz: 
1ESO

VIII Memorial "Enrique Beltrán": 
1ESO, 1CFM


Evian 2019


Esport adaptat UV: 
1CFM, 2CFS




Art de Prop: Junior Mackenzie


Teatre "Luces de bohemia":
2n Batxillerat (Dep. Castellà)

Rosquilletres: 
3ESO (Dep. Valencià)

Tots per totes

Mates & Lego:
1ESO (Dep. Matemàtiques)

Porridge (musical en anglés): 1ESO






Vehicle aeropropulsat: 1ESO (Tecnologia)


Catacric, catacrac (Enric Valor): 1r i 2n ESO




Tertúlia literària amb Álvaro García Hernández: 3ESO




Acampada Penyagolosa: 1CFM




II EducArte





Benicursa 2019







Basket beat: ESO, CFM






Musical benéfico "Inseparables", Teatre Mònaco (Onda)




IV Jornada CO-MEDIANT



València: 2ESO




Art de Prop: Toni Porcar


Prova Canguret: 
1r i 2n ESO (Dep. Matemàtiques)

Còmic Con (València):
2ESO (Dep. EPVA)


Formació hivernal (Benasque): 
1CFM

La Chandeleur, fem crêpes!:
ESO, Batxillerat (Dep. Francés)

Sevilla: 4ESO (Dep. Religió)

I Premi Marcadors (UJI)






Campus de la Salut (UJI): 
1r Batxillerat



Convivència Equip de Mediació


Simulacre 2018


Saguntina Domus Baebia:
1r 4t d'ESO (Dep. Llatí)



Inercanvi amb Bad Salzdetfurth: 
visita de l'alumnat alemany

Planetari: 3PMAR




Primers auxilis: 3ESO




Graduació Batxillerat i CCFF





FLIP'19 Dansa: "Més a prop"





Jocs a la platja: 1CFS



Vil·la romana de Vinamargo (Castelló): 
1r Batxillerat


Art de prop: Gema Elagua



Servicio voluntario europeo (SVE) y Cuerpo Europeo de solidaridad (CES): 
2n batxillerat


Xerrada: Ariadna Edo, medallista olímpica. CCFF




Dia de la PAU: 1r Batxillerat


Esquiada 2019


Les nostres esportistes

Museu de les Ciències (València): 
3ESO (Dep. Tecnologia-Física i química)

Lectures en La Escoleta:
2ESO (Dep. Castellà)


Encuentros literarios, Manuel Vilas: Batxillerat

Grups interactius: 
1ESO (Dep. Matemàtiques)

Nadal 2018

Madrid: 3ESO (Dep. Religió)

Contra la violència de gènere


Art de Prop: Gema Elagua


Setmana de la Ciència (Madrid):
2n Batxillerat


Acampada de benvinguda, Penyagolosa:
1CFM



Rescat aquàtic amb els bombers: 
2n CFS
Comments